loading

سوالات متداول

_

سوالات متداول

_

موسسه بازرگانی شیمی نظری عرضه کننده مواد اولیه شیمیایی صنعتی در قسمت پایین به یکسری از سوالات عمومی بازدیدکنندگان پاسخ داداست . در صورتی که سوال شما در قسمت پایین موجود نمیباشد از طریق فرم کنار صفحه جهت ارسال سوال خود اقدام نمایید .

کیفیت محصول به چه صورت میباشد ؟

موسسه بازرگانی شیمی نظری با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی تولیدی تمامی محصولات خود را با برگه آنالیز و مطابق با نمونه ارسالی به شما ارائه خواهد داد، در پی انتخاب و خرید محصول مورد نظر از این سایت ابتدا نمونه ی در حد آزمایشگاهی ارسال و در صورت تایید نمونه محصول مورد نظر بصورت انبوه با همان مشخصات و کیفیت ارسال می گردد.

در صورت تغایر نمونه با تناژ محصول تمامی خسارات و زیان وارده توسط فروشنده پرداخت خواهد گردید. که می بایست نمونه ارسالی مطابق با برگه آنالیز و تولید عمده بوده و هر گونه مغایرت مسئولیت آن متوجه تولید کنندگان خواهد بود و مدیریت سایت کاملا متضمن آن است.

نحوه همکاری و زمان تحویل خرید به چه صورت انجام می پذیرد ؟

نحوه همکاری حضوری در کوتاه ترین زمان توافقی بر طبق قراردادی که بین طرفین منعقد میشود انجام می پذیرد .

ارائه و فروش فرمولاسیون سفارشی دارای چه ضمانتی است و آیا قابلیت اجرا دارد ؟

فرمولاسیون کاملا دقیق و بر اساس مواد اولیه موجود در کشور بوده و هزینه ها پس از اجرای موفق پروژه دریافت خواهد شد .ارائه فرمولاسیون و روشهای تولید صنعتی بر طبق مواد کاربردی موجود در کشور جهت راه اندازی خط تولید پیشرفته با سرمایه اندک و سود دهی بالا به روشی جدید و با صرفه با کمترین هزینه میباشد .

آیا امکان مشاوره جهت تولید و خرید محصول میسر می باشد ؟

بله، شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما با شرکت در تماس باشید و در صورت نیاز به مراجعه حضوری وقت قبلی گرفته تا طی جلسه ای کارشناسان ما در مورد نحوه خرید و فرآیند ارائه فرمولاسیون به شما راهنمایی های لازم ارائه دهند .

در صورتی که جواب سوال خود را نیافته اید میتوانید از فرم پایین استفاده کنید و سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید.

فرم سوالات متداول